Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Яку форму навчання Ви обрали б для своєї дитини у 2022-2023 н.р.?

Новини

Хоча весняне тепло ще дуже нестабільне, в Україні почастішали випадки укусів кліщів. Сезон їхньої активності триватиме майже до кінця осені, та пік припаде на травень-червень, а також вересень-жовтень. Кліщів можна зустріти не лише на природі, їх багато й на міських газонах. Вони не стрибають на людину з дерева, не женуться за нею – проте можуть залізти на тіло, коли людина відпочиватиме.

Небезпека кліщів у тому, що вони можуть переносити збудників небезпечних захворювань, а під час укусу – передавати їх своїй «жертві». Йдеться про понад 150 хвороб.

Гарного вам відпочинку! Чекаємо на вас 01.04.2024 - ваші вчителі!

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Якщо  Ваша дитина у 2023\2024 навчальному році має намір йти до школи, запрошуємо Вас 26 березня 2024 року на батьківські збори, які відбудуться о 12:00 в приміщенні Оникіївського ліцею. З собою потрібно мати свідоцтво про народження дитини.
Якщо виникають питання -  звертайтеся до класного керівника Переверзи Олени Миколаївни
 (099-380-6921)

Масниця— символ приходу тепла, весняної енергії, світла та нових сил. Загалом українська Масниця - це не лише проводи зими та зустріч сонця, а й заклик до загального примирення, злагоди та всепрощення.
Учні 4 класу розповідали про традиційну та невід’ємну страву Масниці та зустрічали весну смаколиками

Тарас Григорович Шевченко - пророк та душа українського народу, національний геній України.

Пам'ять народу не спить. Ми не маємо права забути морозні дні 2013-2014 років. Ніколи не забути і 24 лютого 2022 року, коли у наш мирний сон увірвалось страшне слово - ВІЙНА...

25 лютого 2024 року виповнилося 153 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. Ювілейний рік Лесі Українки – це нагода привернути увагу до творчості письменниці й актуалізувати її спадок. Саме Леся Українка стала однією з центральних постатей української культури та піднесла її до європейського рівня.

В Оникіївському ліцеї пройшли заходи до Дня рідної мови.
Мова - це душа нації, її генетичний код, це запорука існування народу, це серце, сила і зброя. Це єдність і це має значення.

Єдність - запорука перемоги!

«Така любов буває раз в ніколи». Ліна КОСТЕНКО

05 лютого в Оникіївському ліцеї було проведено години спілкування, уроки мужності, тематичні класні години на військово-патріотичну тематику. Учні переглядали документальні фільми

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Зовнішнє незалежне оцінювання у вигляді національного мультипредметного тесту – це стандартизоване тестування, обов’язкове для всіх, хто бажає вступати до закладів вищої освіти України.
Національний мультипредметний тест у 2024 році буде проведений з чотирьох предметів шкільного курсу. При цьому три предмети для вступників є обов’язковими: українська мова, історія України та математика.
Ще один предмет учасник має обрати самостійно з переліку: українська література, біологія, хімія, фізика, географія, англійська, німецька, французька або іспанська мова. Цей вибір залежить від спеціальності, яку вступник обиратиме для подальшого навчання.

Фотовиставка "Україна - це ми!"
Назва колективу "Єдність"
Назва освітнього закладу: Оникіївський ліцей Мар'янівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області

Всеукраїнський день пам’яті «кіборгів», захисників Донецького аеропорту, які тримали оборону 242 дні.
Сильні, незламні, справжні патріоти.

З прийдешніми святами! З канікулами, з відпочинком від навчання! Бажаємо провести канікули ефективно і продуктивно. Зарядиться хорошими емоціями і набратися сил! Зустрінемося в Новому 2024 році!

Якщо Ваша дитина йде у школу в 2024 році, за бажанням можете звернутись до шкільного психолога Москальової Наталії Євгеніївни (0669637741) за консультацією щодо готовності дитини до школи.
Потурбуйтесь про свою дитину завчасно!

Щорічно Оникіївський ліцей приєднується до Всесвітньої акції “16 днів проти насильства” (25 листопада - 10 грудня).
Ці дні створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини. Це вкотре спонукає зупинитись і проаналізувати власні дії, вчинки та переосмислити цінності.
Тільки разом ми зможемо зупинити насилля!

"Попереджений-захищений" під таким гаслом в Оникіївському ліцеї пройшли заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Вшановуючи пам'ять жертв Голодомору, в Оникіївському ліцеї протягом тижня були проведені заходи-пам'яті

24 листопада 2023 о 14:09 | Шинковенко М. А. | немає коментарів